پيام جراح
پذيرش > انجمن‌هاي پزشكي > انجمن‌هاي پزشكي

انجمن‌هاي پزشكي

اين بخش به انتشار اطلاعيه‌هاي انجمن‌هاي علمي گروه پزشكي اخصاص مي‌يابد.

مقاله‌هاى اين بخش


انجمن علمي جراحان عمومي ايران با صدور اطلاعيه‌اي دعوت كرد:

فراخوان براي حمايت از كارزار حذف حبس از جراتم پزشكي (اخبار انجمن)

30 دي ماه 1393
سه شنبه 20 ژانويه 2015 بوسيله‌ى انجمن علمي جراحان عمومي ايران
همكاران گرامي! تعيين مجازات حبس براي خطاهاي پزشكي مانع مهم بهره‌ وري از استعداد و ظرفيت عظيم درماني پزشكان ايران [است]. شما نيز براي پيوستن به كمپين حذف حبس از مجازات پزشكي به سايت سازمان نظام پزشكي مراجعه و بيانيه را امضاء كنيد. انجمن علمي جراحان عمومي ايران شماره بيانيه: 301/ 9310 / س تاريخ بيانيه: 93/10/30 براي امضاي نامه (...)


حمايت هيأت مديره انجمن علمي جراحان عمومي ايران از تلاش‌هاي حق‌طلبانه پرستاران (اخبار انجمن)

سه شنبه 23 دسامبر 2014 بوسيله‌ى گروه نويسندگان

هيأت مديره انجمن علمي جراحان عمومي ايران با صدور اطلاعيه‌اي از «تلاش‌هاي به حق همكاران محترم پرستار و ساير رشته‌هاي پيراپزشكي در رابطه با استيفاي حقوق صنفي» حمايت كرد. تصوير اين بيانيه در ادامه تقديم شده است:درخواست از همكاران جراح براي مقابله با تصويب استفاده انحصاري از اصطلاح «پلاستيك» (نظرسنجي )

12 تير ماه 13939
متخصصین جراحی عمومیهمکاران محترم باسلام در راستای سامان بخشیدن به تبلیغات رشته پزشکی کمیسیونی در نظام پزشکی تشکیل شده است و به پیشنهاد همکاران محترم جراح پلاستیك قرار است که در اين راستا (فقط جراحان پلاستیك می توانند از کلمه پلاستیك در تبلیغات خود استفاده نمانند) تصونب شود . در صورت تصونب ، هیچ کدام از جراحان دنگر حق ندارند در (...)


كارزار پزشكان عليه ماليات‌هاي غيرعادلانه بر جامعه پزشكي (انجمن‌هاي پزشكي )

5 تير ماه 1393
پنج شنبه 26 ژوئن 2014 بوسيله‌ى گروه نويسندگان

وب سايت سازمان نظام پزشكي جمهوري اسلامي ايران با انتشار نامه‌اي سرگشاده خطاب به دكتر حسن روحاني رياست محترم جمهوري اسلامي ايران، مبرم‌ترين مشكلات جامعه پزشكي در عرصه‌ي مسائل اقتصادي و به خصوص وضعيت مالياتي اعضاي جامعه پزشكان را فهرست وار تشريح كرده و از وي خواسته است تا براي حل اين مشكلات عاجل تدبيري بيانديشد. مسؤلان وب سايت سازمان نظام پزشكي از تمام همكاران پزشك درخواست كرده است تا دكمه زير اين نامه را كليك كنند و به اين ترتيب به جمع پزشكاني بپيوندند كه در مصائب بيان شده در نامه سهيم هستند. از همكاران محترم تقاضا مي‌شود ضمن مطالعه اين نامه كه متن آن در ادامه تقديم شده است، با كليك كردن اينجا به وب سايت سازمان نطام پزشكي بروند و اين نامه را در حمايت از مفاد آن امضاء كنند. اما متن نامه:‌عكس تفريحي است!

تخريت شأن جامعه پزشكي در رسانه (اخبار انجمن)

همکار گرامی ، باسلام

تخریب وجهه و شأن جامعه پزشکی در رسانه های گروهی به یک سنت تبدیل شده است ، اما تأسف آور تر این است که بعضی از دست اندرکاران جامعه پزشکی بدون ارائه تصویر واقعی از مشکلات، باعث تشدید تخریب وجهه جامعه پزشکی می شوند .

خواهشمند است ، در صورت مواجهه با چنین مواردی ضمن ارسال مدارک و شواهد مربوطه (برنامه تلویزیونی ، ساعت و زمان پخش مصاحبه ،روزنامه مربوطه و ...) انجمن علمی جراحان عمومی ایران را آگاه فرمایید تا این رفتار خلاف اخلاق در کمیته اخلاق پیگیری شود .
بدیهی است که مصوبات کمیته در کنگره های سالیانه اعلام خواهد شد .

- دکتر بهزاد رحمانی
- رئیس انجمن علمی جراحان عمومی ایرانحذف «عمومي» از عنوان «جراح عمومي»: موافق يا مخالف؟ (نظرسنجي )

19 آبان 1392
يكشنبه 10 نوامبر 2013 بوسيله‌ى انجمن علمي جراحان عمومي ايران

همكار گرامي!

در طي برگزاري هشتمين كنگره سراسري انجمن علمي جراحان عمومي ايران،‌ ايده‌ي حذف كلمه «عمومي» از انتهاي واژه «جراحي عمومي» با نيت افزايش اعتبار همكاران عمومي مطرح گرديد.

لذا خواهشمند؛

1. نظر خود را در مورد حذف كمله «عمومي» از انتهاي واژه «جراحان عمومي» اعلام فرماييد؟

2. در صورتيكه جايگزين مناسبي براي كلمه «عمومي» در واژه «جراحان عمومي»‌ مورد نظرتان مي‌باشد،‌ اعلام فرماييد؟

لطفاً پيشنهادات خود را از طريق ذيل ارسال نماييد.

آدرس ايميل انجمن جراحان عمومي ايران : anjoman_jarahan@yahoo.com

شماره تماس: 88539221. تلفكس: 88512559

جهت ارسال پيامك: 09194250121

- انجمن علمي جراحان عمومي ايران
- شماره نامه:‌141/928/5
- تاريخ نامه: 14/8/92دعوت به كار از متخصص جراحي عمومي در زنجان (اخبار انجمن)

15 آبان 1392

همكاران گرامي!

احتراماً، عطف به نامه شماره 14594/17/160 مورخ 27/7/92 به استحضار مي‌رساند،

بيمارستان امام حسين (ع) شهر زنجان متعلق به سازمان تأمين اجتماعي جهت تكميل كادر درماني خود به يك متخصص جراح عمومي نيازمند است.

خواهشمند است موافقت خود را به شماره‌هاي 88512559 و 88539221 اعلام فرماييد.

دكتر بهزاد رحماني رئيس انجمن علمي جراحان عمومي ايران

متن نامه آقاي دكتر سيد عباس مرتضوي رياست محترم بيمارستان امام حسين در ادامه تقديم شده است:انجمن کولوپروکتولوژی ايران برگزار مي‌كند:‌

هفتمین کنگره کولوپروکتولوژی و بی اختیاری (انجمن کولوپروکتولوژی)

13 آبان 1392
دو شنبه 4 نوامبر 2013 بوسيله‌ى گروه نويسندگان

همکار محترم!

با کمال احترام، بدین وسیله از حضرتعالی جهت شرکت در هفتمین کنگره کولوپروکتولوژی و بی اختیاری که از تاریخ 15 لغایت 17 آبان در سالن اجتماعات دکتر غرضی بیمارستان میلاد ، توسط انجمن کولوپروکتولوژی و با همکاری سایر مراکز علمی و دانشگاهی کشور برگزار خواهد شد دعوت می شود.قبلا از پذیرش این دعوت و حضور جنابعالی در کنگره سپاسگزاری می نماید.

- دکتر رسول عزیزی رئیس انجمن کولوپروکتولوژی ایران و کنگره
- دکتر محمد محسن مغاری دبیر کنگره

امتیازات بازآموزی :

  • جراحان عمومی21/5 امتیاز
  • متخصصین گوارش ،داخلی و آنکولوژی 12 امتیاز
  • متخصصین ارولوژی ، زنان و رادیولوژی 8/5 امتیاز

اطلاعات بيشتر در پوسترهاي زير تقديم شده است:آمادگی براي پذیرش بیماران مبتلا به انواع ترومای مجاری صفراوی و کانسرهای هپاتوبیلیاری (انجمن استومي ايرن )

سه شنبه 8 اكتبر 2013

قابل توجه کلیه همکاران متخصص جراحی عمومی

بدینوسیله به استحضار می رساند بخش جراحی بیمارستان ایت الله طالقانی درHepatobiliary Division آمادگی پذیرش بیماران مبتلا به انواع ترومای مجاری صفراوی و کانسرهای هپاتوبیلیاری را دارا می باشد . خواهشمند است قبل از اعزام بیماران با شماره تلفن 09121465038 تماس حاصل فرمایید.

- با تشکر
- روابط عمومی بخش جراحی بیمارستان طالقانیمنشور حقوق جامعه پزشكي (اخبار انجمن)

18 تير 1392
سه شنبه 9 ژوئيه 2013

همكار گرامي؛

با سلام و تقديم احترام.

همانگونه كه در جريان هستيد در سال‌هاي اخير با تدوين و نصب منشور حقوق بيماران در محل‌هاي مختلف و تأكيد بيش از حد بر آن، اين شائبه بوجود آمده كه جامعه پزشكي حقي ندارد و يا اگر هم دارد خيلي حق واقعي نيست، براي رفع اين شبه اولين منشور حقوق جامعه پزشكي تدوين گرديده است.

اين منشور حاصل استحصال نظر تعدادي از انجمن‌هاي شركت كننده در نشست‌هاي مستقل رؤساي انجمن‌ها بوده و در مورد تك تك كلمات آن دقت به عمل آمده است و البته به هيچ وجه كامل نيست و فقط يك شروع است.

لذا خواهشمند است اين منشور را در محل مناسبي در معرض ديد مراجعين به جامعه پزشكي قرار داده و نيز در صورت نياز به تعداد بيشتر و همچنين ارايه نظرات تكميلي خود جهت لحاظ در نسخه بعدي منشور حقوق جامعه پزشكي، با شماره تلفن‌هاي 88524247 و 88539221 و تلفكس 88512559 تماس حاصل فرماييد.

- با تقديم احترام
- دكتر بهزاد رحمانيپذيرش | تماس | نقشه‌ى سايت | | آمار سايت | بازديد كنندگان : 81446

 پيگيرى فعاليت سايت fa   پيگيرى فعاليت سايت انجمن‌هاي پزشكي   ?    |    titre sites syndiques OPML   ?

سايت با اسپيپ درست شده است 3.0.17 + AHUNTSIC

Creative Commons License